Czego nauczysz się podczas 5-dniowego szkolenia PDR?

Data publikacji: Autor Redakcja

5-dniowe szkolenie PDR, choć dość krótkie, prowadzone jest przez 2 doświadczonych specjalistów branżowych. Podczas zajęć teoretyczno-praktycznych można zdobyć dużą wiedzę z zakresu technik usuwania wgnieceń i zdobyć uprawnienia oraz kwalifikacje do dobrego, przyszłościowego zawodu. Co warto wiedzieć o 5-dniowym szkoleniu PDR i czego można się na nim nauczyć? Zapraszamy do lektury naszego wpisu.

Dobry fundament do pracy bojlarza

Znajomość najnowocześniejszych, a przy tym i najbardziej sprawdzonych technik usuwania wgnieceń przydać się może do zdobycia nowych, cennych uprawnień zawodowych. Zawód technika PDR jest dziś szeroko poszukiwany i pożądany. Uczestnictwo w profesjonalnie zorganizowanym i przeprowadzonym, 5-dniowym szkoleniu, stanowić będzie doskonały fundament do zdobycia cennej wiedzy branżowej. Szkolenie to może być furtką do rozwojowej i stałej pracy w przyszłości. Z pewnością przyda się wielu zainteresowanym.

Czego nauczy szkolenie?

5-dniowe szkolenie PDR to poruszenie nie tylko wielu zagadnień teoretycznych, na czele z wprowadzeniem, prawidłowym użyciem lamp do PDR, zastosowania pobijaków, usuwania dużych wgnieceń czy zastosowania różnorodnych metod: klejowej, dźwigowej czy indukcyjnej. To także wiele godzin ćwiczeń praktycznych, stanowiących podstawę do późniejszego, efektywnego rozwoju umiejętności posiadanych przez technika PDR. Takie szkolenie jest prawdziwą kopalnią wiedzy dla wszystkich tych osób, które są realnie zainteresowane podjęciem pracy w tym zawodzie i zdobywaniem coraz to nowych umiejętności.

Doszkolenie gratis

Udział w 5-dniowym szkoleniu PDR to nie wszystko, co mają do zaproponowania profesjonalni i doświadczeni szkoleniowcy. Na uczestników zajęć szkoleniowych czeka też możliwość bezpłatnego doszkolenia się i doszlifowania zdobytych umiejętności. Organizatorzy zapewniają możliwość uczestnictwa w dodatkowych 3 dniach ćwiczeń praktycznych, podczas których można utrwalić świeżo zdobytą wiedzę. Warto skorzystać z tych zajęć.