Dlaczego warto wybrać dłuższe szkolenie PDR?

10-dniowe szkolenie PDR to jedno z częściej wybieranych opcji szkoleniowych dla osób planujących zdobyć cenną wiedzę z zakresu umiejętności technika PDR. Dla wielu uczestników tego rodzaju szkoleń zajęcia mogą być przepustką do udanej kariery branżowej i podjęcia stałej, perspektywicznej i dobrze płatnej pracy. Co warto wiedzieć o programie takiego 10-dniowego szkolenia PDR? Na najważniejsze pytania odpowiadamy w naszym wpisie.

Dłuższy czas trwania = więcej wiedzy

Profesjonalnie zorganizowane, dłuższe, bo trwające 10 dni, szkolenie PDR składa się z kilku etapów. Pierwszym będzie spędzenie 5 dni z uczestnikami szkolenia krótszego, bo właśnie 5-dniowego. To wówczas słuchacze mają możliwość zdobycia cennej wiedzy z całego zakresu nauczania. Co ważne, grupa szkoleniowa nie jest duża i zazwyczaj składa się maksymalnie z 4 osób (najczęściej są to jednak grupy 3-osobowe), a zajęcia prowadzone są zawsze przez 2 instruktorów.
Po 5 dniach takiego szkolenia przechodzi się do kolejnego etapu. Ten znów składać się będzie z 5 dni zajęć, ale tu spotkania prowadzone są już indywidualnie. Uczestnicy tego typu zajęć zdobywają już umiejętności z zakresu średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych metod PDR. Czy to wszystko? Jak się okazuje, niekoniecznie. Uczestnicy 10-dniowego szkolenia ODR mogą skorzystać również z 5 dodatkowych, całkowicie darmowych dni dodatkowego doszkolenia, prowadzonych znów indywidualnie. Te gratisowe zajęcia są przeprowadzane w terminie dogodnym dla kursanta i prowadzących, co pozwala na jeszcze głębsze utrwalenie i przećwiczenie wiedz zdobytej podczas szkolenia. Śmiało można więc stwierdzić, że z każdym dniem dodatkowego doszkolenia w technikach PDR, umiejętności techników są jeszcze większe, a szanse na zdobycie dobrze płatnej i rozwojowej pracy – nieustannie wyższe.

Warto podkreślić, że decydując się na 10-dniowe szkolenie PDR otrzymuje się w pakiecie także komfortowe zakwaterowanie na 12 noclegów wraz z wyżywieniem. Grzechem byłoby z tej opcji nie skorzystać!