Holowanie samochodów na Śląsku

Data publikacji: Autor Redakcja

Jesteśmy kierowcami i niejedną trasę pokonaliśmy już naszym autem. Mimo tego jednak, że dbamy o eksploatację pojazdu, jak i przeprowadzamy raz do roku okresowe badania techniczne, czasem może zdarzyć się tak, że auto odmówi posłuszeństwa na drodze. Co wtedy? Konieczne stanie się skorzystanie ze wsparcia specjalistów. Tym będzie nic innego jak holowanie samochodów na Śląsku – pewne, szybkie i maksymalnie bezpieczne. I takie, które wybawi nas z opałów na drodze.

Laweta nie musi być droga

Korzystając z usług dobrej pomocy drogowej, działającej niezależnie od pory dnia czy nocy lub dnia tygodnia, skorzystać będziemy mogli z niedrogiej lawety, która odtransportuje nasze zepsute auto do warsztatu – choćby firmowego. Tam na miejscu skorzystamy z dostępnych przez 24 godziny na dobę usług doświadczonych mechaników. I będziemy mogli cieszyć się możliwie szybko dostępem do własnego, w pełni sprawnego już auta. Oczywiście tania laweta oferować będzie też holowanie samochodów na Śląsku i w okolicach. Wystarczy jeden telefon ze zgłoszeniem potrzeby odtransportowania pojazdu, by specjalistyczna i tania lawet szybko zjawiła się na miejscu niefortunnego zdarzenia lub awarii.

Fachowa pomoc zawsze na czas

Czy jednak tylko dostęp do sprawdzonych i tanich lawet jest bezcenny? Nie tylko. Równie ważne staje się to, kto obsługuje transport zepsutych aut lub pojazdów po wypadkach. Tu warto postawić na w pełni doświadczonych specjalistów od przewozu pojazdów. Dzięki ich wiedzy, kwalifikacjom i doświadczeniu będziemy mieli pewność, że nasze auto w niezgorszej kondycji przetransportowane zostanie pod wskazany przez nas adres lub dostarczone do najlepszego warsztatu samochodowego w mieście.

Dodatkowe usługi dla wymagających

Korzystając ze sprawdzonej pomocy drogowej na Śląsku i z możliwości bezpiecznego holowania samochodów w razie potrzeby, skorzystać też można z dodatkowych usług. Jedną z nich jest wykupienie ubezpieczenia assistance działającego całodobowo. O takim ubezpieczeniu warto pomyśleć wówczas, gdy wybieramy się chociażby w podróż poza granice naszego kraju i chcemy czuć się maksymalnie bezpiecznie.