Pielęgnacja twarzy metodą geneo

Data publikacji: Autor Redakcja

Bestseller wśród zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych. Pielęgnacja twarzy metoda geneo w błyskawiczny sposób, bo w zaledwie 30 minut poprawi kondycję naszej skóry. Zabieg można wykonywać przez cały rok. Jest również bezpieczny dla każdego rodzaju cery oraz wszystkich obszarów twarzy. Proponowany szczególnie przed ważnymi wydarzeniami tj. ślub, chrzciny lub inna ważna uroczystość.

Szczegóły dotyczące zabiegu:

Pielęgnacja twarzy metoda geneo to zabieg 3w1. Jedyna technologia, która została potwierdzona klinicznie, stosuje ,,Efekt Bohra”. W czasie zabiegu, gdy dojdzie do kontaktu głowic z koktajlem, wytwarza się dwutlenek węgla. Natomiast obszar zabiegowy pozostaje niedotleniony, przez co nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru sporą ilość tlenu. Naczynia krwionośne rozszerzają się, a koktajl wnika w głąb skóry. Zabieg może być stosowany przez osoby bardzo młode oraz dojrzałe. Wszystko zależy od koktajlu, który dobierany jest indywidualnie.
Eksperci podkreślają, że po pojedynczej pielęgnacji metodą geneo, różnica jest zauważalna od razu, jednak maksymalne efekty są widoczne do 48 godzin od zabiegu i potrafią się utrzymać do 4 tygodni.

Korzyści wynikające z geneo:

Kosmetolodzy zapewniają, że skóra dzięki zabiegowi jest naturalnie dotleniona. W tym przypadku dostarczany jest od środka tlen, przez co staje się jedyną metodą prawdziwego dotlenienia skóry.
Kolejną korzyścią jest wspomaganie pracy naczyń krwionośnych, dlatego będzie dobrą alternatywą dla osób posiadających bardzo delikatne i kruche naczynia.
Geneo leczy również zmiany trądzikowe oraz redukuje przebarwienia. Doskonale sprawdzi się na tzw. “worki pod oczami”. Jako dodatkowy efekt wspomaga napięcie naszej skóry i redukcję zmarszczki. Metodę można wykorzystać również do pielęgnacji dłoni.

Wybór w zależności od potrzeb:

Do wykonania zabiegu zostały stworzone dwa rodzaje koktajli, z których każdy posiada inny skład.
> NeoRevive – odpowiedzialny za odmłodzenie skóry. Efekty, które uzyskamy dzięki temu zabiegowi to redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry. Warto również pamiętać, że znacznie zmniejszy pory, a gęstość skóry poprawi się momentalnie.
> NeoBright – który rozjaśnia i dba o promienny wygląd. Wyrównuje koloryt, poprawia gęstość i maksymalnie odżywia skórę. Efektem zabiegu jest naturalne dotlenienie i nawilżenie skóry.

Kosmetolog, podczas wykonywania zabiegu wykorzystuje tylko jeden koktajl. Wszystko zależy od efektów, które chcemy uzyskać. Dodatkową zaletą zabiegu, jest bardzo duża sterylność, poprzez wykorzystywanie jednorazowych, hermetycznie zapakowanych głowic i koktajli.